Tedaş'ta Kalite Çemberleri Eğitimleri

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) çalışanlarına özel olarak geliştirdiğimiz "Kalite Çemberleri" eğitimleri tamamlandı.

"Kaliteli hizmet ve etkin denetim anlayışımızla, kesintisiz enerjinin sağlandığı aydınlık Türkiye hedefine ulaşmak" vizyonu ile yepyeni hedeflere koşan Tedaş, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimleri için de çok büyük yatırımlar ve organizasyonlar gerçekleştiriyor. Bu amaçla planlanan eğitim programlarından biri olan "Kalite Çemberleri" eğitim programı tamamlandı.

Program kapsamında kurum yapısı ve ihtiyaçları doğrultusunda tamamen yeniden tasarladığımız 3 günlük Kalite Çemberleri eğitim programı, Ağustos ve Eylül aylarını kapsayan 3 ayrı oturumda yaklaşık 150 Tedaş çalışanı ve yöneticilerine sunuldu.

İlk 2 grupta, çeşitli birimlerde görev alan çalışanların oluşturduğu katılımcılara sunulan eğitim programı, 3. ve son grup olarak Tedaş Yöneticilerine yönelik olarak düzenlendi. ELTEM-TEK Elektrik Tesisleri ve Mühendislik Hizmetleri A.Ş koordinasyonu ile Afyon/Sandıklı'daki May Thermal Resort & SPA'da düzenlenen program son derece keyifli ve verimli bir şekilde tamamlandı.

Kum Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. olarak; bu mükemmel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletir, başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR