Eğitim Takvimi


  Temmuz 2024
Haziran 2024            Ağustos 2024
Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Temel Eğitimi
/data/uploads/corporate-social-responsibility.jpg
 Açıklama

İşletmelerin sosyal ve çevresel sorumluluklarını daha iyi anlamalarını ve bu sorumlulukları iş stratejilerine entegre etmeleri içi gerekli temel bilgi ve becerileri aktarmayı amaçlayan, her sektörden her kademedeki kişilere yönelik temel eğitimdir. Eğitim sonunda katılımcılar, Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusundaki temel kavramları ve yaklaşımları öğrenmiş olacaklar, sistemin kurulumu, işletilmesi ve stratejilerin geliştirilmesi konusunda deneyim sahibi olacaklardır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Temel Eğitimi

11.07.2024
1 gün
10:00-17:00
Online
1800TL
Kapandı Rezervasyon
Sosyal Uygunluk Denetçisi Eğitimi
/data/uploads/audit.png
 Açıklama

Bu eğitim, çeşitli sosyal uygunluk standartları/programları için (BSCI, SMETA / SEDEX, WRAP, ICS, SA8000 vb.) denetim kuralları ve uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirmeyi, denetçi olabilmek için gerekli yetkinlikleri ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası bir standart olan ISO19011 standardı, yönetim sistemlerinin tetkiki konusundaki kuralları tanımlamakta olup, bu kurallar diğer yönetim sistemleri ve ...

Sosyal Uygunluk Denetçisi Eğitimi

18.07.2024
2 gün
10:00-17:00
Online
3200TL
Kapandı Rezervasyon
ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
/data/uploads/iso26000-temel-ilkeler.png
 Açıklama

ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemleri konusunda bilgilenmek, sistem kurmak ve faaliyet göstermek isteyen, her sektörden her kademedeki kişilere yönelik temel eğitimdir. Eğitim sonunda katılımcılar, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemleri konusundaki temel kavramları ve yaklaşımları, ISO 26000 standart şartlarını öğrenmiş olacaklar, sistemin kurulumu, işletilmesi ve geliştirilmesi konusunda deneyim sahibi olacaklardır.

ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

22.07.2024
1 gün
10:00-17:00
Online
1900TL
Kapandı Rezervasyon

Açıklamalar

  • İlan edilen eğitim programı kayda açıksa,   Kayıt   butonuna tıklayarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kontenjanı dolmuş programlar için ise kayıtlar kapanır ve  Kapandı  ibaresi görünür. Bu eğitimi kaçırdıysanız, bir sonraki eğitim için  Rezervasyon  yapabilirsiniz.
  • Kayıtlar eğitim tarihinden 3 işgünü öncesine kadar yapılabilir. Daha geç tarihte kayıt için bilgi alınız.
  • Başvurunuzun ardından gerekli incelemeler yapılacak (eğitime katılım için tanımlanmış ön şartlar mevcut ise) ve kayıt için gerekli yönlendirmeleri içeren bir eposta tarafınıza iletilecektir.
  • Yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması durumunda eğitim ileri bir tarihe ertelenebilir. Kontenjanın dolması ve daha fazla talep olması durumunda ek eğitim düzenlenebilir. Eğitimin açılıp açılmayacağı eğitim başlangıç tarihinden en az 2 gün önce size bildirilecektir.
  • Online eğitimler için katılım linkleri eğitimden önce size eposta ile iletilecektir.
  • Eğitimlerimize rezervasyon yaptırdığınızda sitemizde ilan edilmiş olan Kullanım Şartları ve Gizlilik ve Aydınlatma sayfalarında belirtilmiş hususları kabul etmiş sayılacaksınız.
  • Belirtilen fiyatlara KDV(%20) dahil değildir.