Hakkında


Modern yönetim bilimleri konusundaki gelişmeleri kişi ve kuruluşlara aktararak değer yaratmayı, kişisel ve kurumsal gelişime katkıda bulunmayı amaçlayan KUM EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE DEĞERLENDiRME HiZMETLERi LTD.ŞTİ. 2006 yılında kurulmuştur.

2006-2012 yılları arasında eğitim ve danışmanlık hizmetlerini "Contrast" markasıyla müşterilerine ulaştıran firmamız, 12 ülkedeki şubeleri ile geniş global pazarlara ulaşmış, faaliyetlerini 3 kıtaya yaymıştır.

Ulusal ve uluslararası işbirlikleri ve stratejik ortaklıkları ile know-how ve hizmet yelpazesini genişleten Kum, bugün işletme yönetimi ve modern yönetim teknikleri konusunda çok geniş bir hizmet portföyü ile müşterilerine çok yönlü uzmanlıklar içeren hizmet çözümleri üretmekte ve onların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Müşterilerine verdiği üst düzey hizmet ile, çok kısa sürede sektörün saygın kuruluşları arasında yer alan firmamız, bugün dünya üzerinde çok geniş bir coğrafyada, bir çok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

ŞİRKET KÜNYESİ
logos

Ünvanı: KUM EĞİTİM DANIŞMANLIK VE DEĞERLENDİRME HİZ.LTD.ŞTİ.
Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu
Ticaret Sicil Tescil Tarih: 07.11.2006
Tescilli Adres: Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 41B/18 Uğur Mumcu/Kartal/İstanbul/Türkiye
Ticaret Sicil Numarası: 605178
Vergi Dairesi ve No: Yakacık Vergi Dairesi - 5910370631
Mersis No: 0591037063100016
Telefon: +90 216 6060586
Web Sitesi: https://www.kum.com.tr
E-posta: info@kum.com.tr

NE SUNABİLİRİZ ?
Size ve kuruluşunuza değer katacak hizmet çözümlerimizle tanışın.

EĞİTİM

Kişilerin ve kurumların gelişimi; bilgiye ulaşabilmek ve edinilen bilgiyi etkin bir şekilde kullanabilmek ile mümkün.

Bu amaçla; gerek bireylerin, gerekse kuruluşların tüm ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayabilecek çeşitli eğitim programları oluşturduk.

Bireysel ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık olarak düzenlediğimiz eğitim programlarımıza katılabileceğiniz gibi, kurumsal eğitim ihtiyaçlarınız için de tamamen size özel, en uygun eğitim programlarını geliştiriyoruz.

DANIŞMANLIK

Bilgi çağının yaşandığı günümüzde, hepimiz bilgi bombardımanı altında kalıyoruz. Günümüzdeki iletişim imkanları, bilgiye kolayca ulaşmamızı sağlıyor. Fakat bilgiye ulaşmamız, bilgiyi etkin kullanmamıza yetmiyor.

Artık önemli olan bilmek değil, uygulayabilmek.

Klasik, alışılagelmiş buna karşın firmanıza hiçbir katkı sağlamayan yöntemler yerine, kuruluşunuza özel oluşturulan danışmanlık projelerimiz ile gerçek katma değeri elde edeceksiniz.

DENETİM

Gerek kurum içi amaçlar gerekse belgelendirme amaçlı denetimler, dikkatli bir şekilde planlanması ve gerçekleştirilmesi gereken faaliyetlerdir.

Özellikle belgelendirme amaçlı denetimlerde doğru belgelendirme kuruluşunun seçimi ve sürecin doğru yönetilmesi, kurmuş olduğunuz sistemin uluslararası alanda tanınırlığı ve kurum imajınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Denetim tabanlı hizmet ihtiyaçlarınızda  bilgi ve tecrübelerimiz size değer katacak.

BELGELENDİRME

Belgelendirme, sürekli artan rekabet koşulları karşısında, kuruluşunuza rekabet avantajı ve yeni pazarlara girme fırsatı sunar.

Ayrıca belgelendirme, mükemmeliyetinizi göstermenin ve sürekli iyileştirmeyi sağlamanızın en güvenilir yoludur.

Kurumunuzun belgelendirme süreçlerinin doğru ve etkin bir şekilde yürütülmesinde, Kum'un uzun yıllara dayanan belgelendirme deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

NERELERDEYDİK ?
map
BİZDEN BAZI RAKAMLAR (2020)

+28.000

Eğitim katılımcısı

+950

Tamamlanan danışmanlık projesi

+750

Kurumsal Müşteri

%98

Müşteri Memnuniyeti
NE DEDİLER ?
Referanslarımızı inceleyin !
İhtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz. Tüm sorularınızın yanıtları ve en uygun çözümler bir e-posta uzağınızda !