Eğitim Türleri


Her kurumun, her kişinin eğitim ihtiyaçları ve beklentileri birbirinden farklıdır. Bu gerçekten hareketle, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak ve eğitim kazanımlarınızı arttıracak farklı eğitim türleri geliştirdik.

Genel Katılıma Açık Eğitim Programları

Farklı sektörlerden katılımcılarla tanışma, görüş ve fikir paylaşımında bulunma, farklı sektörlerdeki uygulamaları ve yaklaşımları öğrenme ve kendi kuruluşunuza adapte etme imkanına sahip olacaksınız.

Kurumsal Eğitim Programları

Kalabalık katılımcı gruplarınız ve proje ekiplerinize, daha samimi bir ortamda, kurumunuza özelleştirilmiş eğitimleri daha düşük maliyetlerle verme imkanı bulacaksınız.

Özel Tasarım Eğitim Programları

Tamamen sizin firmanız, ürünleriniz, prosesleriniz ve uygulamalarınıza göre tasarlanacak eğitimlerde, katılımcılarınız karşılarında genel örnekler ve bilgiler yerine tamamen kendilerini görürler.

Online Eğitim Programları

"Kendi kendine öğrenme" ilkeleri doğrultusunda oluşturulan online eğitim programlarımız ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde derslerinize katılabilir, eğitim etkinlikleri, araştırma konuları ve canlı dersler gibi yepyeni yaklaşımlarla hem bilgi hem de uygulama deneyimi edinebilirsiniz.

Modüler Entegre Yönetim Sistemi Eğitim Programları

Entegre yönetim sistemleri uyguluyorsanız, modüler eğitimler tam size göre. İstediğiniz standart kombinasyonunu içeren entegre yönetim sistemi eğitim programları ile eğitim verimini arttıracaksınız.

Uygulamalı Saha Eğitim Programları

En iyi öğrenim metodu görerek, yaparak ve yaşayarak öğrenmektir.Uygulamalı eğitim programları, eğitimleri sınıflardan çıkarıp sahaya, yani işlerin yapıldığı yere götürüyor.

Birebir Eğitim Programları

Konu ile ilgili teorik bilgiler, gereksiz detaylardan arındırılır, çalışmaları yönlendirebilmeniz ve kontrol altında tutabilmeniz için gerekli püf noktaları ile birlikte size aktarılır. Özellikle üst düzey yöneticiler için ideal.

Eğitim yaklaşımlarımız hakkında bilgi alın
İhtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz. Tüm sorularınızın yanıtları ve en uygun çözümler bir e-posta uzağınızda !