Eğitim


Sunum değil, Eğitim


Konusunun uzmanı ekibimizin uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, tecrübeleri, uluslararası literatür taramaları ve sektörlerin en iyi uygulamalarının harmanlanması ile oluşturulan eğitim programlarımız, gereksiz teorik detaylar yerine, “Kullanılabilir, uygulanabilir, deneyimsel bilgiyi” katılımcılara aktarmaya odaklanıyor.

Bu sayede, edindiğiniz bilgiyi, hemen en verimli şekilde kullanmaya başlayabilir, kendinize ve kurumunuza gereken katkıyı yapabilir ve eğitim yatırımının geri dönüşünü sağlayabilirsiniz.

Temel Yaklaşımımız


Eğitim hizmetleri dışarıdan bakıldığında sadece bir beyaz perde sunumu olarak görülebilir. Fakat bilindiği üzere bunun çok ötesinde.

Bir eğitim programının değer katabilmesi; katılımcılara çok kısıtlı sürede gerekli/yeterli bilginin aktarımı ve bununla birlikte bu bilgileri hemen uygulayabilmeleri için gerekli becerilerin geliştirilmesini gerektiriyor. Bu da ancak eğitim programlarının titizlikle tasarlanması ve çeşitli öğrenim metotlarının etkin kullanımı ile mümkün.

Uzun yıllara dayanan profesyonel uzmanlık kullanılarak geliştirilen Kum eğitim programları, -belki sizin bile farkında olmadığınız- farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılamak üzere optimize ediliyor.

NEDEN BİZ ?

Eğitim konusunda bir çok alternatif kuruluş ve bir çok alternatif eğitim programı mevcut. Bu alternatifler arasında doğru seçim yapabilmek oldukça zor.

Seçiminize yardımcı olabilmesi amacıyla herhangi bir yerden alabileceğiniz klasik ve birbirinin aynısı gibi görünen eğitim programlarında karşılaşabileceğiniz riskler, ve bu risklere karşı bizim yaklaşımlarımızı özetlemeye çalıştık.

Eğitim yaklaşımlarımız hakkında bilgi edinin.
EĞİTİM TÜRLERİ

Herkesin ve her kurumun eğitimle ilgili ihtiyaç ve beklentileri bir birinden farklıdır.

Biz de bu farklı ihtiyaç ve beklentileri tam olarak karşılamak üzere farklı eğitim türleri geliştirdik.

Eğitim türlerini inceleyerek sizin için en uygun çözümü seçebilirsiniz.

Eğitim türlerimiz hakkında bilgi edinin.
Aradığınız eğitimi bulamadınız mı? Size özel tasarlayalım?

Ne Dediler ?

Referanslarımızı inceleyin !
Biliyor muydunuz?

Bugüne kadar

24000

'den fazla kişi eğitim programlarımıza katıldı.

İhtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz. Tüm sorularınızın yanıtları ve en uygun çözümler için uzman kadromuz bir e-posta uzağınızda !