Kullanım Şartları


www.kum.com.tr web sitesi Kum Eğitim Danışmanlık ve Değerlendirme Hizmetleri Ltd.Şti.'ne aittir ve müşterileri, çalışanları ve diğer ilgi gruplarına şirket ürün ve hizmetleri ile sektörel gelişmeler ile ilgili bilgi vermeyi amaçlar.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz, bu ziyaretleriniz herhangi bir üyelik/abonelik gerektirmez.

WEB TABANLI YAZILIMLAR

Web sitemizin özel amaçlı yazılımlar barındıran bölümleri (CPM, CRM vb.) sadece ilgili çalışanlar ve müşterilerimize açıktır. Bu yazılımların kullanılabilmesi için KUM tarafından üyelik işlemleriniz gerçekleştirilir ve kullanıcı adı/şifre bilgileriniz size iletilir. Bu kullanıcı adı/şifre bilgilerini güvenli bir yerde saklayınız ve düzenli olarak değiştiriniz.

E-BÜLTEN

Sektörel gelişmeler, haberler, eğitim duyuruları, blog yazıları E-Bülten üyelerine e-posta yolu ile ulaştırılmaktadır. E-Bülten, spam e-posta gönderimi değildir ve ayda ortalama 1 e-posta gönderilir. E-Bülten'e web sitemizde verilen linkleri kullanarak dilediğiniz zaman üye olabilir, dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. E-Bülten üyeliğiniz sırasında sizden sadece isim ve e-posta adresi bilgileriniz istenir.

YASAL UYGUNLUK

E-Bülten gönderileri 6563 sayılı ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN hükümlerine uygun olarak yapılmaktadır. E-Bülten veritabanı işlemleri elektronik ortamda otomatik olarak yapılmaktadır. Dilediğiniz zaman üye olabilir, dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Web sitemizde kolay kullanım ve sürekli erişililebilirlik için gerekli altyapısal ve yazılımsal geliştirmeler devamlı olarak gerçekleştirilmektedir. Web sitemizin kesintisiz hizmet vermesi için gerekli kaynaklar belirlenmekte ve sağlanmaktadır. Bununla birlikte zaman zaman sunucu/yazılım/internet kaynaklı kısa süreli kesintiler yaşanabilir. İnternet kullanımının sürekli veya hatasız olacağına dair bir garanti teknik olarak bulunmamaktadır. KUM; sel, yangın, hırsızlık, elektrik kesintisi, terörist saldırı, iletişim hizmetleri kaybı veya kesintisi veya grev dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, kontrolü dışındaki olaylardan kaynaklanan hasar, maliyet veya kayıptan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemiz, en güncel yazılım dilleri kullanılarak yönetilmektedir. Web sitemizin W3C standartları ve yönergelerine (https://www.w3.org/) uygunluğunu sağlıyoruz.

TELİF HAKLARI BEYANIMIZ

Sitemizde yayınlanan her türlü yazı ve içeriğin ticari olmayan ve bilgi paylaşımı amaçlı kullanımı, firmamızdan izin almak, ilgili sayfaya link vermek ve referans belirtmek suretiyle kullanımı serbesttir. Web sitemizde belirtilen hizmet içeriklerinin kopyalanması ve ticari olarak kullanımı yasaklanmıştır. Bu durumların tespiti halinde ilgili yasalar nezdinde gerekli hukuki süreç başlatılır.

FERAGAT

Web sitemizdeki bilgilerin sürekli olarak tam ve doğru olmasına özen göstermekle birlikte bunu garanti etmiyoruz. Bu sebeple web sitemizdeki bilgilerin kullanımından doğabilecek zararlar durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz. KUM web sitesindeki hizmet bilgilerini, fiyatlarını, içeriklerini dilediği ve ihtiyaç duyduğunda değiştirebilir.

İhtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz. Tüm sorularınızın yanıtları ve en uygun çözümler bir e-posta uzağınızda !