İş Sağlığı Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 45001)


ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum Danışmanlığı

Daha önce ISO 45001 standardı veya iş sağlığı ve güvenliği yönetimi konusunda hiç bir sistem çalışmanız olmadı ise, sıfırdan belgelendirmeye kadar tam bir sistem kurulumu için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık desteği ile hem ilgili standart ve mevzuat şartlarına uygun, hem de kuruluşunuzu yansıtacak ve fayda sağlayacak bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.

ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Mevcut Durum Analizi

Daha önce çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı iş sağlığı ve güvenliği konusunda kuruluşunuzda bazı çalışmalar yapmış olabilirsiniz. Veya halihazırda başka bir yönetim sistemine sahip olabilirsiniz. Bu durumda mevcut durumunuz ISO 45001 standardı şartlarının bir kısmını tamamen/kısmen karşılıyor olabilir.

Mevcut durumunuzda ISO 45001 standardının hangi şartlarının, ne derecede karşılandığını, standarda tam olarak uyum için hangi eksikleri gidermeniz gerektiğini detaylı olarak analiz ederek size raporlayabiliriz.

Özellikle sistem kurulumu konusunda tecrübeli ve tam bir danışmanlık desteğine ihtiyaç duymayan kuruluşlar için ideal çözüm!

ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Risk Yönetimi

ISO 45001 standardının ve etkin bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin en önemli süreçlerinden biri şüphesiz risk yönetimi. Etkin bir risk yönetimi olmadan, etkin bir sistemden söz etmek mümkün değil.

İş Sağlığı Güvenliği Risklerinizin yönetimi için gerekli süreçlerin tanımlanması, prosedürlerin oluşturulması ve risk analizlerinin uzman desteği ile gerçekleştirilmesi konusunda size destek olabiliriz.

ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

ISO 45001'e uygun bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine sahipsiniz ve bunu belgelendirmek istiyorsunuz. Veya mevcut belgelendirme firmanızdan herhangi bir nedenle memnun değilsiniz ve değiştirmek istiyorsunuz.

Doğru belgelendirme kuruluşunun seçimi ve belgelendirme sürecinin doğru bir şekilde yönetilmesi, kurmuş olduğunuz sistemin uluslararası alanda tanınırlığı ve kurum imajınız açısından çok büyük önem arz etmekte ve deneyim gerektirmektedir.

Ne yazık ki bir çok kuruluş kendi sektörüne, kurumsal yapısına ve marka imajına uygun belgelendirme kuruluşu seçememekte, bu yüzden gerek kurum içi gerekse marka imajı konusunda belgelendirmenin faydalarını yeterince görememektedirler.

Kurumunuzun belgelendirme süreçlerinin doğru ve etkin bir şekilde yürütülmesinde, Kum'un uzun yıllara dayanan belgelendirme deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Danışmanlık projelerimiz; Deming Cycle (PDCA) ve Project Management Life Cycle (PMLC) ilkelerinin yaklaşık 30 yıllık deneyimle harmanlanması sonucu geliştirdiğimiz ve KUM-CPM Yazılımımız ile desteklediğimiz KUM PROJE YÖNETİM METODOLOJİSİ çerçevesinde planlanmakta ve yönetilmektedir.

Proje Yönetim metodolojimiz hakkında bilgi edinin.

Tipik bir danışmanlık projesini nasıl yürütürüz?

YAKIN PLAN

6 Adımda Yönetim Sistemi Kurulumu ve Belgelendirmesi

En çok merak edilen ve sorulan sorulardan birisi, yönetim sistemi nasıl kurulur ve nasıl belgelendirilir sorusu. Özellikle ilk defa bir yönetim sistemi kuracak olan...

ISO belgesi veren firmalar kimlerdir?

Tüm ISO standartlarına yönelik belgelendirme veya başka bir deyişle sertifikalandırma işlemleri, akreditasyon kuruluşları tarafından bu belgeleri düzenleme yetkisi...

ISO45001 : 2018 standardının yapısı ve maddeleri

Genel Bilgi İş sağlığı ve güvenliği konusunda uzun yıllar sektöre hizmet eden OHSAS18001 standardı, yerini ISO45001 standardına bırakıyor. Mart 2018'de ISO (Uluslararası...

Sormak istediklerim var

İş Sağlığı Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 45001) ile ilgili herhangi bir sorunuz mu var? Bize iletin, yetkililerimiz cevaplasın.

Sormak istediklerim var

Danışmanlık Teklifi

İş Sağlığı Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 45001) hizmeti için teklif almak istiyoruz.

Danışmanlık Teklifi al

Danışmanlık Hizmetleri

 • Bilgi Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 27001)
 • Çevre Yönetimi Danışmanlığı (ISO 14001)
 • Enerji Yönetimi Danışmanlığı (ISO 50001)
 • İş Sürekliliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 22301)
 • İş Sağlığı Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı (ISO 45001)
 • Kalite Yönetimi Danışmanlığı (ISO 9001)
 • Laboratuvar Yönetimi Danışmanlığı (ISO 17025)
 • Müşteri Şikayetleri Yönetimi Danışmanlığı (ISO 10002)
 • Sosyal Sorumluluk Yönetimi (ISO 26000&SA8000)
 • Tedarik Zinciri Yönetimi Danışmanlığı (ISO 28000)
 • Uygunluk Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37301)
 • Varlık Yönetimi Danışmanlığı (ISO 55001)
 • Rüşvetle Mücadele Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37001)
 • FARKIMIZ NEDİR?

  Danışmanlık hizmetleri konusunda bir çok alternatif kuruluş ve bir çok alternatif danışmanlık programı mevcut. Bu alternatifler arasında doğru seçim yapabilmek oldukça zor.

  Seçiminize yardımcı olabilmesi amacıyla herhangi bir yerden alabileceğiniz klasik ve birbirinin aynısı gibi görünen danışmanlık hizmetlerinde karşılaşabileceğiniz riskler, ve bu risklere karşı Kum danışmanlık hizmetlerinin size sunduklarını özetlemeye çalıştık.

  Farkımız nedir?